Все найцікавіше в Празі

Все найцікавіше в Празі

 

   

Запрошуємо Вас на екскурсію Все найцікавіше в Празі.

 

Прогулянка  дозволяє в столиці Чехії, за порівняно короткий час  познайомитися з її найвідомішими визначними пам'ятками.

Ціна - 100 євро/група/ 2 год.

Ціна - 180 євро/група/ 4 год.

 

Прага - по-домашньому затишне місто, місто, що ніби законсервувалось в часі, матеріалізувалось з наших дитячих книжок казок.

Прага - це, перш за все, чотири середньовічні міста, що збереглись повністю, зберегли свій дух та назви, а також сам величний Празький град, резиденція чеських правителів.

Для тих, хто приїхав до Праги вперше, ми пропонуємо індивідуальну ознайомчу екскурсію тривалістю 2 та 4 години.

Екскурсія тривалістю 2 години є найпопулярнішою. Під час цієї екскурсії Ви дізнаєтеся багато цікавого про Злату Прагу, будете зорієнтовані по місту, історії Чехії та її сучасності, помилуєтеся найвідомішими пам'ятками Праги та отримаєте "домашнє завдання", куди ще піти уже самостійно.

  • 2-годинна екскурсія по місту починається зазвичай від величної Порохової вежі, котра була колись частиною оборонної системи Старого міста, цього середньовічного центральноєвропейського гіпермаркету, куди зїзжались купці з усієї Європи та приїздили з Азії і вуличками котрого будемо з Вами в основному прогулюватись, вбираючи в себе дух Златої Праги. Спускатимемось з Вами і в один із камяних, ще романських будинків, котрий пішов під землю в далекому 13 сторіччі, коли за наказом короля піднімався рівень міста. Відвідаємо найвизначніші храми Старого міста, котрі Вас зачарують не лише своїми інтерєрами, але і історіями, котрі стались в їх стінах. Оглянемо Староміську площу, знаменитий празький середньовічний астрономічний годинник, де кожну рівну годину проходить парад апостолів. На нашому шляху буде середньовічний ректорат Карлового універститету, Становий театр із його містичною скульптурою Плащ совісті. Зайдемо і в Нове місто, на головну площу країни, Вацлавську площу. А потім знову блукаючи вуличками Старого міста, направимось до знаменитого Карлового мосту та помилюємось панорамою Празького граду.  На нашому шляху буде Мала площа, де колись знаходилася одна з підстанцій такого технічного дива, як празька підземна пошта та збирались біля колодязю місцеві пліткарки,  Маріанська площа з фігурами Залізного лицаря і рабина Лева, з котрими повязані дивовижні легенди та площа лицарів Червоного Христа, монастир єзуїтів, колись твердиню інквізиції, Клементинум. 
  •  4-годинна екскурсія познайомить Вас з серцем чеської державності - Празьким градом- резиденцією чеських правителів і найбільшим палацовим комплексом на світі. Ви прогуляєтеся всіма трьома дворами Празького граду. Відвідаєте храм святого Віта - коронаційний собор та останнє місце спочинку чеських князів, королів та імператорів  Священної Римської імперії німецької нації. Побачите базиліку св. Георгія, де знаходяться мощі святої Людмили, казкову Золоту вуличку. Будете зачаровані захоплюючою панорамою стовежої Праги з її черепичними дахами, що відкриється перед Вашими очима з пагорбів Градчан. Пройдетесь мальовничими вуличками МАлої СтрАни. В теплу пору року обовязково зайдемо ще і в перлину ландшафтного мистецтва - барочний сад Сенату республіки. Посмішку і здивування викличе незвичайна скульптурна група від скульптора Давида Чорного у дворі музею Кафки, найвужча вуличка Праги, де рух пішоходів регулюється світлофором. Ви помилуєтеся романтичною празькою Венецією і, звичайно ж, Карловим мостом, де  гості міста мають можливість загадати бажання. Перейшовши через міст на другий берег в уже інше празьке місто, що називається Старе місто, ми будемо прогулюватись вуличками цього, середньовічного центральноєвропейського гіпермаркету, куди зїзжались купці з усієї Європи та приїздили з Азії. На нашому шляху буде площа лицарів Червоного Христа, монастир єзуїтів, колись твердиню інквізиції, Клементинум, Маріанська площа з фігурами Залізного лицаря і рабина Лева, з котрими повязані дивовижні легенди, Мала площа, де колись знаходилася одна з підстанцій такого технічного дива, як празька підземна пошта та збирались біля колодязю місцеві пліткарки і, нарешті, перед нашими очима постане знаменита Староміська площа з її незмінним атрибутом - астрономічним годинником і самим Тинським храмом, що нагадує скоріше казковий замок. 

А після приємної прогулянки, коли Ви на власні очі побачите все найцікавіше в Празі, ласкаво просимо на обід в затишний ресторан з хорошою кухнею, який ми з радістю вам порекомендуємо, відповідно до ваших гастрономічних уподобань.

Екскурсію Все найцікавіше в Празі логічно доповнить екскурсія Подорож у часі або ж экскурсія  Містична Прага.