Подорож у часі по Празі

Подорож у часі по Празі

 

 

 

Запрошуємо вас на екскурсію Подорож у часі по Златій  Празі.    

 

Ціна - 50 євро/год./група                                                                                             

 

* ціна для великих організованих груп - договірна

 

Прогулюючись вузькими, звивистими вуличками казкової Праги, пішоходи не здогадуються, скільки цікавого, які таємниці приховують від них будинки і вулиці цього містичного міста.

Під час нашої подорожі, блукаючи вуличками Старого міста, знайомлячись одночасно з його визначними пам'ятками, ми також спустимося під землю в камяні будинки, що пішли під землю в 13 столітті.  Ви почуєте безліч захоплюючих історій про життя людей того часу,  дикість моралі яких вражає розум сучасної людини. 
 
Ми матимемо змогу відвідати з Вами справжню алхімічну лабораторію, яка була «запечатана» під землею цілих 500 років, зберігаючи таємні рецепти еліксирів вічної молодості, пам'яті та любові.  
 
Сучасникам довелося докласти чималих зусиль для відновлення формул цих еліксирів, що колись робили алхіміки Праги і тепер у нас є можливість випробувати на собі їх дію. Ченці бенедиктинського монастиря в Моравії старанно чаклують над цими настійками, роблячи їх в обмеженій кількості. 
 
Відвідавши лабораторію алхіміків Рудольфа II, ми прогуляємося з вами вулицями колишнього єврейського кварталу Праги, в якому збереглося безліч цікавих історій, легенд і оповідань! Чого вартий тільки один Голем - прототип робота, глиняного велетня, створеного рабином Леве в 16 столітті для захисту єврейського населення.
На цьому наша 2-2,5 годинова частина екскурсії завершиться.
 
З бажаючими продовжити захоплюючу подорож, ми прогуляємось на затишному річковому човні (копії 19 століття), пропливемо з вами по коридору часу, помилуємося краєвидами Праги. На човні, до речі, нам також пригостять, а заразом відпочинемо, щоб продовжити далі нашу подорож по той бік міста, вуличками МАлої СтрАни, пройшовши до цього по Карловому мосту і загадавши бажання!
У нас буде можливість познайомитися з матеріалізованими героями численних містичних історій, легенд і оповідань Праги.
А закінчиться  наша екскурсія, як і годиться, обідом в найстарішій празькій корчмі 15 століття. Кого тільки не бачили стіни цього закладу, чиї п'янкі ноги тільки не ходили його звивистими, темними східцями! Королі, шахраї, знаменитості мали честь відвідати цей заклад.
 
Персонал, до речі, поводячись відповідно до звичаїв темного середньовіччя, обовязково поцікавиться: «Що будеш жерти?» І запропонувати під традиційні середньовічні страви місцеве, домашнє пиво.
 
Примітка:
 
У вартість не входять вхідні квитки.
Ціна вхідних квитків на 4-годинну екскурсію становить 640 корун/особа (23 євро)
Ціна вхідних квитків на 2-годинну екскурсію становить 200 корун /особа (7 євро)
 
 

Логічним продовженням екскурсії Подорож у часі неодмінно стане відвідування казкового містечка Чеський Крумлов на півдні Богемії, в замку якої жив божевільний син одного з героїв нашої екскурсії - Рудольфа II, Юлія Цезаря Австрійського, в тіло котрого періодично оселився сам диявол ....