Вуличками Нов. свєта та Малої Страни

Вуличками Нов. свєта та Малої Страни

 

 

 

Запрошуємо Вас на нетрадиційну, пізнавальну та гастрономічну екскурсію Прагою.

 

Для вас відкриються раніше незнайомі куточки Праги - Новий Cвєт, Градчани і МАла СтрАна. Ми помилуємося з Вами Лоретою, відвідаємо знаменитий Страговський монастир, в пивоварні якого спробуєте за бажанням місцеве пиво, зварене, зі слів місцевих пивоварів, за рецептами ченців 13 століття. А завершимо нашу приємну прогулянку ситним обідом в затишному ресторані чеської кухні.

 

Ціна - 100 євро/група/ 2 год.

Ціна - 140 євро/група/ 3 год.

 

Для початку ми помилуємося разом з вами захоплюючою панорамою Златої Праги з висоти Страговського монастиря, де заразом зможемо скуштувати найсвіжіше, місцеве пиво.

Далі по нашому маршруту буде Погоржелець - колись багате передмістя Градчан, Лоретанська площа і сама Лорета з символічною хатиною Діви Марії, місце страти з каплицею, на стіні якої зображено реальний випадок одного з нещасних,  якого тут посадили на кіл.

Ми побуваємо з Вами в абсолютно чарівному, тихому, романтичному куточку Праги - Новому Свєті, де, здається, зупинився час і чиї маленькі, мальовничі будиночки нагадують нам знамениту Золотого вуличку на Празькому Граді. Новий Свєт - єдине місце в Празі, де збереглася забудова старосвітської Праги - Праги, яка була знесена під час асанації старого єврейського кварталу і Підскалля.

Небагаточисленні жителі цього чарівного куточка жартують, що не знають, що Празький Град  знаходиться поряд, за пагорбом.  Новий Свєт, який свого часу був заселений бідняками і був названий празьким Неаполем, облюбували в 19 сторіччі уже представники творчих професій і став тут празький Монмарт. 

Важко повірити, що Ви знаходитесь поблизу Празького Граду, а не десь в селі, або серед декорацій історичного фільму, забутих творцями фільму. Ту же, до речі, зберіглась єдина в Празі рубанка, традиційна для чеської сільської місцевості забудова, котру можна побачити тепер лише в гірській місцевості.

Місцеві фотографи тут часто роблять світлини Праги романтичної. Тут же, неподалік, знаходиться, до речі, скромна державна вілла президента Чехії.

Також ми прогуляємося з Вами частиною Королівського шляху, відвідаємо колишнє празьке італійське поселення з будинком алхіміка Келлі, інші чарівні вулички МАлої СтрАни, жителі котрих стали героями місцевих легенд і реальних приголомшливих історій. 

Ми побачимо знамениту Стіну Джона Леннона, паломницьку церкву Діви Марії Всепереможної, де знаходиться чудодійна воскова фігурка Богодитини, маленького Ісуса Христа, до якої приїжджають помолитися віруюючі з усього світу, посольський район і, звичайно ж, Малостранську площу.  

Під час прогулянки в теплу пору року  відвідаємо з Вами   Вртбовський сад - перлину садово-паркового мистецтва, розташовану на терасах Петршинського пагорбу і заховану в глибині двору одного з палаців МАлої СтрАни.

А на завершення - обід в одному із смачних закладів МАлої СтрАни.

 

Тривалість - 2-3 години   


Також пропонуємо відвідати кращі пивні заклади Праги.