Пивний тур в Празі

Пивний тур в Празі

 

 

  

Запрошуємо вас, як веселого солдата Швейка, прогулятися пивницями-господами Праги і продегустувати не тільки класику чеського пива, а й оригінальне домашнє пиво, а також насолодитися традиційними чеськими закусками з пивом.


Ціна - 100  євро/група, 2 години                  

 Загальновідомо, що Чехія - пивна країна, а самі чехи є в числі перших світових лідерів за кількістю споживаного пива на душу населення. А це 139 літрів на кожного - від немовлят до людей похилого віку. Протягом століть сформувалася національна пивна культура, основною складовою якої є госпОди (корчми, пивні ресторани, пивниці), без наявності котрих неможливо уявити собі жодне чеське село, а тим більше столицю Чехії.

Запрошуємо вас пройтися невідомими пересічному туристу пивними стежками і відвідати знамениті празькі господи, скуштувавши як чеську пивну класику з «танків», так і крафтове пиво, яке вариться в невеликих обсягах і за власними рецептами. 

Під час цієї спокійної і веселої прогулянки вечірніми вуличками Старого міста з зупинками в пивних закладах ви дізнаєтеся багато цікавого про пиво, чеські звичаї і традиції, пов'язані з пивом і не тільки.

У вас буде можливість продегустувати справжнє, на натуральній основі, чеське пиво, скуштувавши його кращі сорти. Адже пиво, зварене за межами Чехії, самими чехами не вважається чеським, а вивезене пиво, на жаль, змінює свої смаки в гіршу сторону при транспортуванні.

До пива, звичайно, повинні бути закуски, які гріх не скуштувати. У чехів це м'ясні, холодні закуски з додаванням, найчастіше, оцту і місцевих сирів, маринованих різними способами.


До речі, в Чехії можна не тільки випити пива, а й поплавати в пивних лазнях.  Пивні SPA є дуже приємною процедурою в усіх відношеннях і користується великою популярністю, як серед місцевих жителів, так і серед туристів.

 

У ціні послуги :

екскурсійний супровід

 

Тривалість:

2 години