З посмішкою по Празі. Оглядова ексурсія

З посмішкою по Празі. Оглядова ексурсія

 

 

 

Запрошуємо Вас на  оглядову авто-пішохідну екскурсію центром Праги.

Історичні факти і події з жартами і розповідями про життя сучасної Чехії, дозволять побачити і почути все найцікавіше в легкій і непримусовій формі.

 

Вартість групової екскурсії становить  - 20 євро/особа /4 години (приєднання)

Вартість індивідуального туру - 230 євро / 3 години 

                                                       

НІ В ЯКОМУ РАЗІ МИ НЕ ПРОПОНУЄМО послуги водія-за сумісництвом екскурсовода.

 

*ціна для великих організованих груп - договірна

 

В ціні:

  • транспортне обслуговування водія
  • послуги ліцензованого гіда (3 години)  

 

Індивідуальна оглядова екскурсія центром Праги - прогулянка-знайомство зі Златою Прагою в комфортних умовах і в зручний для Вас час.  

Індивідуальна екскурсія по Празі дозволить побачити найцікавіше за відносно короткий час.  Ви помилуєтеся Вацлавською площею, Староміською площею, дізнаєтеся про таємниці Єврейського кварталу, проїдете респектабельною Паризькою вулицею, вулицями Градчан і Малої Страни, почуєте історії і легенди Старої ратуші, знаменитого астрономічного годинника та Карлового мосту.

Ви будете в захваті від помпезного Муніципального будинку, величної Порохової вежі, мальовничих набережних річки Влтава, Танцюючого будинку.  Ви будете в захваті від мальовничих вуличок Малої Страни, старовинних монастирів і церков...

Програма авто-пішохідної екскурсії обов'язково включає  пішохідну прогулянку по Староміській площі, Карловому мосту, Празькому граді - резиденції чеських правителів. Відвідаєм з Вами собор, Святого Віта, панорамні майданчики  звідки відкриваються чудові види на стовежу Злату Прагу. 

Також пропонуємо провести оглядову екскурсію на ретро автомобілі.