Все включено в Празі

Все включено в Празі

 

 

 

Запрошуємо Вас на екскурсію по Празі за системою "все включено".

 

Ціна індивідуального туру - 370 євро (1-2 особи)

                                                 390 євро (3-7 осіб)

Вас чекає ексклюзивна прогулянка Златою Прагою, містом-казкою, що ніби візуалізувалось з наших улюблених дитячих книжок. Ви побачите місто, яке не показують під час традиційних оглядових екскурсій. 

Екскурсія дозволяє провести час з цікавістю в Празі, познайомитися з містом, з його найцікавішими куточками, насолодитись його чарівною атмосферою без поспіху і зупиняючись за бажанням в затишних ресторанчиках, каварнях чи пивницях ...

Празька класика відкриється перед Вами у всій своїй красі. Ви познайомитесь з усіма  чотирма, колись незалежними королівськими, празькими, середновічними містами, що збереглись, ніби законсервувавшись в часі і зберегли свої назви, Празьким градом. Помилуємось також заворожуючою панорамою міста з борту корабля. 

Загальна тривалість екскурсії - 7-9 годин.

Почнемо знайомство з містом прямісінько від порогу Вашого готелю. Оглядова екскурсія на автомобілі з зупинками - перша частина екскурсії по Празі. Ми побачимо з вами вулиці Нового міста, Вацлавську площу, Карлову площу, Танцюючий дім, набережні Влтави, Градчани, Лоретту (скарбницю ченців-капуцинів і місце паломництва), Градчанську площу, Празький град.

Прогулюючись по Празькому Граді - резиденції чеських правителів, помилуємося вражаючим храмом святого Віта, базилікою святого Георгія, в котрій знаходяться мощі святої Людмили, помилуємося захоплюючими краєвидами стовежої  красуні Златої Прагу з пагорбів Градчан.

А вже в МАлій СтрАні ми побуваємо на головній площі цього празького міста, його затишних романтичних вуличках. Побачимо ексцентричний фонтан Давида Чорного, найвужчу вуличку, де рух пішоходів регулюється світлофором, празьку Венецію та пройдемось по знаменитому Карловому місті. 

Чекає нас, звичайно, також обідня перерва в одному із «смачних» празьких ресторанів.

Після обіду продовжимо нашу прогулянку вже Старим містом, колись центральноєвропейським гіпермаркетом, куди приїздили купці не лише з усієї Європи, але і з Азії. Затишні вулички, різнокольорові будиночки під черепичними дахами, бруківка, вежі, дзвін дзвонів, знаменитий середньовічний празький годинник із виставою-парадом 12 апостолів, Староміська площа з місцем страти 27 вельмож, вражаючий Тинський храм, що схожий, швидше, на казковий замок єврейський квартал з його особливою атмосферою та легендами, костел святого Якуба, де досі висить муміфікована рука злодія як повчання майбутнім поколінням з далекого 15 століття, камяні будинки, що пішли під землю, містична скульптура Плащ совісті ... і багато-багато іншого чекатимуть на Вас. А ще чекатиме на нас і приємна прогулянка річним корабликом, точною копією корабликів, що плавли по Влтаві в 19 сторіччі. Привітний екіпаж в матроській формі запропонує різні напої, морозиво та пряники. На кораблику запливемо з Вами в колоритні, водяні вулички Кампи 

Запрошуємо Вас провести незабутній день у Празі.

 В ціні:

  • транспортні послуги
  • екскурсійне обслуговування
  • прогулянка на річковому човні 
  • бронювання столиків в ресторані
  • вхідні квитки