З дітьми по Празі

З дітьми по Празі

 

 

 

Запрошуємо юних гостей Праги та їх батьків здійснити захоплюючу подорож* по місту пішки, на фіакрі, запряженому кіньми, в поїзді, на річковому човні, а також  на трамваї .

 

* бажані види транспорту уточнюються заздалегідь 

 

Ціна - 100 євро/група/ 2 год.

Ціна - 140 євро/група/ 3 год.

Ціна - 180 євро/група/ 4 год.

Від 4 годин - 40 євро/група/год.

     

Пропонуємо захоплюючу прогулянку для дорослих і дітей по Празі, під час якої юні гості столиці Чехії і їх батьки дізнаються в доступній формі  про стародавні часи, почують безліч неймовірних історій і легенд, будуть мати можливість нагодувати празьких лебедів і павичів. Батьків зорієнтуємо по історії та сучасності Чехії, по місту та цікавим для дітей місцями, які буде можливість  відвідати у вільний час.                                            

Наша подорож почнеться з параду апостолів на знаменитому празькому астрономічному середньовічному годиннику. Наші юні туристи почують захоплюючі історії про празького майстра Гануша, якого осліпили, аби ніде більше в Європі він не зміг зробити подібного механізму, про Чорну фрау, якої боялися всі городяни, про турка з палаючими очима, привид якого довгий час лякав жителів купецького двору, про безголового тамплієра, який блукав вулицями Старого міста і нестерпно страждав від спраги, про вогняних козлів , що вирвалися з під землі і багато-багато іншого ... Також ми спустимося в один із середньовічних підземних будинків міста, підемо в католицький костел, біля входу в котрий вже кілька століть висить муміфікована, відрубана людська рука, відвідаємо справжню алхімічну лабораторію часів Рудольфа II., що була схована від людей більш як 500 років під землею і де до наших часів збереглися рецепти еліксирів вічної молодості, любові і пам'яті і пропонуються відвідувачам.

На дерев'яному, критому човні, копії празьких човнів 19 сторіччя пропривемо з Вами коридором часу, запливемо в місцеву Венецію, помилуємось панорамою Праги, Празького граду. На човні нас також вгостять смаколикам. 

Пройдемось по знаменитому Карловому мості, де кожен, хто приїздить до Златої Праги має можливість загадати бажання і, звичайно, наша прогулянка буде знову супровождуватись цікавими розповідями. 

А вже на другому березі будете мати можливість зазирнути в мальовничі празькі сади. Продовжити прогулянку з дітьми запропонуємо, відвідавши інші цікаві "дитячі" місця міста. На Вас з дітками чекають в Празі музей празьких страшилищ та привидів, знаменитий музей Карла Земана, королівство залізних доріг, музей Лего, місцевий Діснейленд - Майяленд, світ динозаврів і багато-багато іншого...

 

Також ми пропонуємо індивідуальні поїздки з дітьми:

  • цілий рік, субота/неділя – відвідування казкового замку Сихрова, лицарський турнір, відвідування «інферно», а також незвичайна, костюмована екскурсія по барочноому замку (тільки в неділю) і обід в середньовічній корчмі
  • в теплу пору року - дитячий парк розваг Міракулум розміром від 10 га, повний веселощів і розваг з відвідуванням,
  • в теплу пору року - середньовічне село Ботанікус, відвідування якого також можна поєднати з відвідуванням замку Сихров