Прага за 2 дні

Прага за 2 дні

 

 

 

Ми покажемо Вам Прагу, котру не показують під час традиційних оглядових екскурсій.

 

Ви обов'язково побачите все найцікавіше.

Для тих, хто приїхав до Праги вперше і хоче насолодитися містом в повній мірі, рекомендуємо розділити знайомство зі столицею Богемії на два дні.

 Прага - місто, його історична частина, насправді невелике. По затишних, звивистих, вузьких середньовічних вуличках, в яких, власне, і схована душа міста, необхідно пройтися пішки і відчути дух міста, дух Златої Праги.

За два дні Ви познайомитесь з колись незалежними чотирма пражськими королівськими містами, що стали з кінця 18 століття єдиною Прагою.

Назви і характер міста свої зберегли.

Першого дня за 2,5-3 години зможете побачити Нове, Старе місто із колишньою єврейською частиною Праги.

Наступного дня за 3,5-4 години Ви встигнете помилуватися Празьким градом, МАлою СтрАною та Карловим мостом.

 

Ціна - 100 євро/група/ 2 год.

Ціна - 140 євро/група/ 3 год.

Ціна - 180 євро/група/ 4 год.

Екскурсії тривалістю від 4 годин і далі - 40 євро/група/год. 

* ціна для великих  організованих груп - договірна

 

Перший день.

Прага: Старе місто, Нове місто, єврейський квартал

Тривалість - 2,5-3 години

На нас очікують, здається, візуалізовані з улюблених дитячих книжок казок вулички, різнокольрові будиночки, черепичні дахи, бруківка, гостроверхі вежі, дзвін дзвонів, знаменитий старий-престарий празький астрономічний годинник із заворожуючою виставою-парадом апостолів, що повторюється щогодини, Староміська площа з місцем страти 27 вельмож, єврейський квартал з його особливою атмосферою, церква святого Якуба, де до сих пір висить відрубана рука злодія біля входу як повчання майбутнім поколінням, романські, камяні будинки, що пішли під землю, лабораторії алхіміків, містична скульптура-уособлення смерті біля Станового театру, галаслива Вацлавська площа та ще багато чого іншого.

А побачене, без сумніву, змусить вас назавжди закохатися в Злату Прагу.

Першу частину дводенної екскурсії можна провести також у вечірні години, поєднуючи  елементи екскурсій  Праги вечорньої, , пивних і гастрономічних турів.

 

Другий день.

Прага: Градчани, Празький град, МАла СтрАна, Карлів міст.

Тривалість - 3,5-4 години

Ми познайомимо Вас із серцем чеської державності - Празьким Градом, який протягом багатьох століть був резиденцією чеських королів і імператорів Священної Римської імперії.  Ви прогуляєтеся трьома дворами найбільшого палацового комплексу в світі, побачите і відвідаєте чудовий готичний храм святого Віта.

Ви дізнаєтеся, в якому храмі спочивають останки чеської святої Людмили, котру, до речі, визнано і нашою православною церквою і куди щороку восени приїздять Людмили з усього світу.  Вас захопить Золота вуличка, де колись в мініатюрних будиночках жили охоронці Празького граду. А ще помилуємось захоплюючими видами Праги з її черепичними  дахами, вежами  з вишини Градчан.

Пройдемось з Вами мальовничими вуличками МАлої СтрАни, помилуємось празькою Венецією і, звичайно ж, Карловим мостом, де всі гості міста загадують бажання.

Ви зробите гарні світлини також і в розкішних Вальдштейнских садах, куди ми обов'язково заходимо в теплу пору року і де його мешканці - унікальні білі і звичайні павичі  без поспіху прогулюються доріжками, а в ставку плавають гігантські коропи.

Щоразу після екскурсій рекомендуємо «смачні» празькі заклади з хорошою кухнею відповідно до ваших гастрономічних уподобань.

 Помітка:

Пропонуємо також програму на вечір