Гастрономічний тур по Празі

Гастрономічний тур по Празі

 

 

 

 

Запрошуємо Вас на екскурсію Гастрономічна Прага, яка дозволяє познайомитись із усіма чотирма середньовічними празькими містами, історією та сучасністю Чехії та пізнати її на смак *

 * кожен раз маршрут екскурсії підлаштовується під побажання туристів; в даному випадку ми пропонуємо програму для тих, хто вперше відвідає Злату Прагу.

 

Ціна - 100 євро/група/ 2 год.

Ціна - 140 євро/група/ 3 год.

Ціна - 180 євро/група/ 4 год.

Ціна екскурсії від 4 годин - 40 євро/група/год                      

 

Запрошуємо Вас зробити прогулянку по Празі, що поєднує знайомство з містом, його історією, традиціями і звичаями чехів з посиденьками в найцікавіших місцях громадського харчування чеської столиці.

 1 день. Правобережжя: Старе місто, Нове місто, Єврейський квартал.

 Цікава екскурсія, під час якої ви побачите найпрекрасніші місця  правобережної Праги міста плюс ми відвідаємо з вами 3 різні ресторани з хорошою місцевою кухнею.

Для початку відвідаємо традиційну чеську госпОду/корчму, де на совість  готують страви національної, домашньої кухні, які, як правило, в інших празьких ресторанах вам не запропонують. Плюс найсвіжіше, відмінне танкове пиво - традиційне чеське Plzeň urkel / prazdroj як вітальний напій.

Повільно прогулюючись звивистими вуличками Старого міста, милуючись містом і слухаючи захоплюючі історії, Ви відвідаєте заклад, котрий заслужено пишається своєю вишуканою чеською кухнею за «бабусиними» рецептами.
 
Витративши свіжонабуті калорії, споглядаючи найцікавіші місця Праги, ми  закріпимо успіх приємно проведеного часу в традиційній чеській пивоварні, де страви чеської кухні   пропонуються  під  чудове свіже домашнє пиво.

День 2. Лівий берег: Празький град, МАла СтрАна, Карлів міст і 2 ресторани.

Збагатившись знаннями про історію та культуру Чехії  на Празькому граді, ми зробимо приємну паузу в панорамному ресторані, продовжуючи милуватися містом, схожим на матеріалізовані ілюстрації з наших улюблених дитячих книжок казок.

Ми продовжимо свій шлях вулицями МАлої стрАни, по котрих проходила частина так званого Королівського шляху. Романтичні куточки цієї частини міста, яка зберегла свій старосвітський дух, дивовижні історії, що трапилися з його жителями, дозволять Вам знову повернутися в дитинство.

На нашому шляху буде «госпудка», де місцеві жителі сидять біля «півечки», а також  найстаріша, 15 століття, пивниця, сходинки котрої спускаються кудись вниз і губляться в темряві старої будівлі.

Середньовічний колорит закладу підсилює його меню з місцевим домашнім пивом та персонал, котрий відповідно до загального антуражу цікавиться: «Що будете жерти?». 

Гуляючи по МАлій СтрАні, ми обов'язково відвідаємо романтичну празьку Венецію, побачимо Карлів міст, паломницьку церкву Діви Марії Всепереможної, куди з'їжджаються люди з усього світу, щоб помолитися до чудотворної воскової фігури Богодитини, діючий монастир Мальтійського ордену,  стіну Джона Леннона і багато іншого.

Закінчити цю приємну в усіх відношеннях прогулянку рекомендуємо обідом в  затишному ресторані з хорошою, смачною кухнею, що користується гарною репутацією серед місцевих жителів.

Пропонуємо вам ознайомитися з іншими нашими пропозиціями по гастрономічній Празі.